Warszawa

  • Spotkania z medycznym rynkiem pracy – firma ROCHE

Data i godzina: 9 kwietnia 2019, 17:00-20:00
Miejsce: WUM, Centrum Dydaktyczne, sala nr 141-142
Organizator: Biuro Karier Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  • 32 edycja Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy – to impreza pod patronatem Rektora UW, obejmująca cykl warsztatów dotyczących tematyki kariery, specyfiki funkcjonowania danej branży, którą prezentuje pracodawca, jak również autoprezentacji w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Podczas spotkań pracodawcy poszukują pracowników wśród studentów i absolwentów. Natomiast uczestnicy spotkań – studenci i absolwenci – mają możliwość udziału w warsztacie i jednocześnie nawiązania pierwszego kontaktu z rekruterem firmy, który prowadzi spotkanie. Dodatkowo uczestnicy mają możliwość konsultacji z doświadczonym doradcą zawodowym i omówienia swojej ścieżki kariery, a także rozmowy o przygotowaniu CV, które skutecznie zaprezentuje jego osobę podczas rekrutacji. W tegorocznej edycji odbędą się spotkania na następujące tematy: – „Personal Branding – New Age of Recruitment” – „Prawo w służbie telekomunikacji – jak wygląda praca w sektorze publicznym” – „Rekrutacja pod lupą – spojrzenie kandydata vs. rekrutera” – „Autoprezentacja w trakcie rozmowy rekrutacyjnej” – „Kariera w biznesie międzynarodowym – praktyczny poradnik” – „Assessment Center- sprawdź swoje siły w praktyce” Spotkania poprowadzą przedstawiciele firm: KornFerry; Urząd Komunikacji Elektronicznej, Maspex, TARGET Executive Search Poland, MK Business Link Sp. z o.o., ProData Consult Sp. z o.o. Udział jest bezpłatny! 

Data i godzina: 9-10.04.2019, 10:00-16:30
Miejsce: Budynek Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ulicy Dobrej 55 w Warszawie (w holu na parterze oraz w sali 1.024 na I piętrze)
Organizator: Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego

  • Giełda ofert pracy i praktyk – to okazja dla studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertami pracy i praktyk, którymi dysponuje Biuro Karier UW. Przede wszystkim są to oferty z serwisu biurokarier.edu.pl prowadzonego wspólnie przez 7 polskich uniwersytetów.

Data i godzina: 9-10.04.2019, 10:00-16:30
Miejsce: Budynek Biblioteki Uniwersyteckiej (BUW), przy ulicy Dobrej 56/66 w Warszawie (w holu na parterze)
Organizator: Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego

  • Konsultacje doradcze w Biurze Karier AWF Warszawa Przygotowujesz się do rozpoczęcia pracy, praktyk lub stażu? Nie wiesz od czego zacząć? Gdzie i jak szukać atrakcyjnych ofert? W jaki sposób opracować CV i list motywacyjny, aby zainteresować pracodawcę? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli chcesz zyskać pewność siebie, przyjrzeć się swoim kompetencjom, poczuć się przygotowanym na spotkanie z pracodawcą i profesjonalnie zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, zapraszamy Cię serdecznie na indywidualne konsultacje z doradcą w karierze. W czwartek 11 kwietnia, w godz. 10.00-14.00 czekamy na Ciebie. Umów się wcześniej o dogodnej dla Ciebie godzinie lub po prostu przyjdź w tym czasie do Biura Karier. Podczas spotkania z doradcą zyskasz cenne informacje, które pozwolą Ci spokojnie przyjrzeć się sobie a wszystko po to, aby podczas bezpośredniej rozmowy z pracodawcą zabłysnąć niczym diament!

Data i godzina: 11.04.2019, 10.00-14.00
Miejsce: Biuro Karier AWF Warszawa
Organizator: Biuro Karier Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie