Łódź

 • Chcesz wiedzieć jak projektować APLIKACJE z użyciem technik i narzędzi myślenia projektowego DESIGN THINKING?

  A może interesuje Cię jak wykorzystywać metodę FACYLITACJI we współpracy ze zleceniodawcą?

  Jeśli tak to, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Biur Karier GRA O KARIERĘ zapraszamy Cię na praktyczne warsztaty design thinking i facylitacji podczas, których pod okiem profesjonalistów zaprojektujesz aplikację z potencjałem do wdrożenia. Poznasz ciekawych ludzi i zwiększysz swoje kompetencje zawodowe.

  Specjalnie dla nas zespół profesjonalistów Klientocentryczni (https://klientocentryczni.pl/) opracował warsztaty z uwzględnieniem specyfiki projektowania procesów realizowanych w Agile. Co jeśli nie jesteś programistą ani specjalistą w dziedzinie IT? Nic nie szkodzi bo nie zamierzamy używać komputerów. Metodologia pracy wykorzystywana podczas warsztatów nadaje się do zaimplementowania właściwie w każdej branży.

  REJESTRACJA
  Na zgłoszenia czekamy do 27 marca. Uwaga! mamy tylko 30 miejsc.

  Jesteś studentem lub doktorantem PŁ zaloguj się przez WIKAMP https://adm.edu.p.lodz.pl/mod/reservation/view.php?id=2757&forceview=1 oraz dodaj pomysł jaką aplikację dla łodzian lub społeczności Politechniki Łódzkiej moglibyśmy zaprojektować podczas warsztatów tutaj: https://goo.gl/forms/f9KZlByKazDtQU0O2

  Jesteś absolwentem lub studentem innej uczelni wyślij mail na:
  kompetencje@biurokarier.p.lodz.pl oraz dodaj pomysł jaką aplikację dla łodzian lub społeczności Politechniki Łódzkiej moglibyśmy zaprojektować podczas warsztatów tutaj: https://goo.gl/forms/f9KZlByKazDtQU0O2

  Potwierdzimy zakwalifikowanie na szkolenie mailowo, jeśli nie otrzymasz maila zwrotnego do 1 kwietnia tzn., coś poszło nie tak i to nie jest żart Prosimy próbować ponownie.

  Partnerem wydarzenia jest Santander Universidades Polska, który w tym semestrze wspiera rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności na Politechnice Łódzkiej w ramach działania BUDUJEMY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚĆI POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej, który ugości nas w swojej sali myślenia projektowego.

Data i godzina: 8 kwietnia 2019
Miejsce: Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej
Organizator: Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

 • Spotkanie informacyjne dla studentów Łódzkiej Szkoły Filmowej o nowym konkursie na Rezydentów Art_Inkubatora realizowanym przez Fabrykę Sztuki w Łodzi w ramach którego można otrzymać wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Data i godzina: 11 kwietnia 2019, 13:30
Miejsce: PWSFTviT, Nowe Media, bud. X, p. I, pok. 1.25
Organizator: Akademickie Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera