Kraków

 

 • Targi Pracy, Biuro Karier UJ serdecznie zaprasza na kolejną edycję Targów Pracy. Jest to doskonała okazja do pozyskania najświeższych informacji dotyczących kariery i możliwości rozwoju zawodowego.

Data i godzina: 11.04.2019, 10:00-15:00
Miejsce: Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków
Organizator: Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 

 • Warsztaty – Rozruszaj swój potencjał – Chcesz poznać swoje mocne strony i nauczyć się je wykorzystywać w sytuacji konfrontacji zachowując zasady fair-play? – Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób wynaleźć maksymalną liczbę rozwiązań z wykorzystaniem niewielkiej liczby elementów? – Chcesz się przekonać, że każde miejsce w zespole jest ważne? Przyjdź na trening i rozruszaj swój potencjał. (Zajęcia mają charakter sportowy.) Liczba miejsc: 20.

Data i godzina: 08.04.2019, 13:00-14:30
Miejsce: Akademia Ignatianum w Krakowie, ul. Kopernika 26 – budynek główny uczelni, sala gimnastyczna nr 13
Organizator: Akademickie Biuro Karier AIK

 • Warsztaty – Animator czasu wolnego Kochasz zabawę, pracować z dorosłymi i dziećmi – pragniesz na tym zarabiać, ale wciąż nie możesz znaleźć dobrego rozwiązania? Jeśli jesteś osoba otwartą, chcesz poznać sprawdzone gry, zabawy i tańce animacyjne (w tym, np. zabawa z wielką chustą animacyjną, Kolorowy Deszcze, Deszczowa Chmura), weź udział w bezpłatnych warsztatach. W czasie trwania warsztatów odbędzie się także spotkanie z firmą „Animator”, jako pracodawcą.

Data i godzina: 08.04.2019, 15:00-17:00
Miejsce: Akademia Ignatianum w Krakowie, ul. Kopernika 26 – budynek główny uczelni, sala gimnastyczna nr 12
Organizator: Akademickie Biuro Karier AIK oraz „Animator”

 •  Targi Kariery – stoiska konsultacyjne firm i instytucji rynku pracy. (między innymi: Małopolski Urząd Wojewódzki, Fundacja Sustinae, WilsonHCG, StudentCoach, CVpoint, doradztwo zawodowe, Wojewódzki Urząd Pracy, Ochotnicze Hufce Pracy, oferty pracy, firmy z różnych branż., Erasmus, Zakład Ubezpieczeń Społecznych )

Data i godzina: 10.04.2019, 10:00-14:00
Miejsce: Franciszkańska 1, przestrzeń „Inkubatorów” – piętro I i /lub przestrzeń przy salach 228 i 232.
Organizator: Biura Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

 • “Speak to Succeed – Public Speaking and Building Professional Relationships” – Warsztaty z publicznego przemawiania i budowania profesjonalnych relacji. Warto rozwijać i udoskonalać umiejętności komunikowania się oraz prezentacji, które na pewno przydadzą w przyszłej pracy.

Data i godzina: 09.04.2019, 15:00-16:30
Miejsce: sala 211b, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II
Organizator: Biura Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

 • „Your Professional Online Presence” – warsztaty,  Podczas poszukiwania pracy ważna jest obecność w Internecie. Profile zawodowe online mogą ułatwić i przyspieszyć znalezienie pracy.

Data i godzina: 10.04.2019, 15:00-16:30
Miejsce: sala 211d, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II
Organizator: Biura Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

 • „Warsztat medialny nie tylko dla dziennikarzy” – warsztaty medialne w radio Bonus i JP2TV. Warsztaty omawiają potrzeby i umiejętności medialne z uwzględnieniem nowych mediów. Zaprezentowana zostanie infrastruktura Akademickiego Centrum Medialnego między innymi Radia BONUS oraz Telewizji JP2TV, która jest jedyną w Polsce internetową telewizją uniwersytecką produkującą programy dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Data i godzina: 11.04.2019, 11:30-13:00
Miejsce: Centrum medialne UPJP2,ul. Franciszkańska 1, piętro I
Organizator: Biura Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

 • „Jak pokonać stres” –  Stres jest naturalną reakcją organizmu oraz nieodłącznym elementem naszego życia. Udział w warsztatach pomoże skutecznie zmienić sposoby reagowania w sytuacjach stresowych oraz zwiększyć kontrolę nad własnymi emocjami.

Data i godzina: 12.04.2019, 10:00-12:00
Miejsce: sala 211b, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II
Organizator: Biura Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

 • „Sztuka pisania CV” – stworzenie atrakcyjnego i poprawnego CV stanowi jeden z najważniejszych etapów ubiegania się o satysfakcjonującą pracę. Curriculum Vitae jest naszą wizytówką, warto zadbać, aby przygotować je profesjonalnie.

Data i godzina: 12.04.2019, 9:45-11:15, 11:30-13:00
Miejsce: sala 122, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II
Organizator: Biura Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

 • Konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym – zapisy na doradcy.zawodowi@up.krakow.pl 

Data i godzina: 09-13.04.2019, 8:00-15:00
Miejsce: – 
Organizator: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 • Design Thinking – metoda twórczego rozwiązywania problemów, zapisy abk@up.krakow.pl Szkolenie ma na celu przedstawienie studentom metodologii Design Thinking, jako twórczego podejścia do rozwiązywania problemów, generowania innowacyjnych rozwiązań i spojrzenia na codzienne problemy
  w odmienny sposób. Podczas szkolenia grupa: będzie miała okazję wykreować nowatorskie rozwiązanie, będzie miała możliwość stworzyć nie sztandarowe pomysły, będzie mogła doświadczyć kreatywnego procesu twórczego.

Data i godzina: 09.04.2019, 10:30-16:30
Miejsce: – 
Organizator: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Data i godzina: 10.04.2019, 14:00
Miejsce: – 
Organizator: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 • Coaching „Znajdź wymarzoną pracę!” – coaching pozwoli Ci wprowadzić w życiu ważne zmiany. Dzięki sesjom dostrzeżesz nowe możliwości, stworzysz rozwiązania i podejmiesz najlepsze dla siebie decyzje, biorąc za nie pełną odpowiedzialność. Jak działa coaching? Zobacz krótki filmik http://bit.ly/1djIO24 O jakich najważniejszych korzyściach z coachingu w naszym biurze mówią uczestnicy? 1. nowe tory myślenia 2. zaplanowanie wcześniej nieprzemyślanych spraw 3. ułożenie hierarchii celów i planu działania 4. ogromny wzrost motywacji 5. „zaprojektowanie” idealnego miejsca pracy 6. większa wiara we własne umiejętności 7. realizacja celu 8. naładowanie pozytywną energią Opinie zadowolonych klientów: „Najbardziej jestem zadowolona z tego, że uświadomiłam sobie, czym chcę się w życiu zająć. Po spotkaniach czuję wzrost motywacji, że mogę i chcę więcej. I że dziedzina sztuki to wciąż dla mnie bardzo szerokie pole do popisu. Polecam każdemu, kto się waha co, gdzie i jak dalej po studiach. Ale także studentom – może w trakcie studiowania doładują akumulatory inspiracjami i „burzą mózgów” nt. swojej drogi artystycznej”. Anna „Warto przyjść, aby poukładać swoje myśli, skupić się na swoich planach i wraz z pomocą coacha usystematyzować je, przeanalizować i zmotywować się do działania! Najważniejsze korzyści: większa motywacja, słuszność i pewność tego, co robię i drogi, jaką wybrałam, większa świadomość swojego postępowania”. Ewelina Gotowy/a na zmiany? Coaching to indywidualne spotkanie, które odbywa się w przyjaznej, luźnej atmosferze. Czas trwania – od 30 do 90 minut. Dzięki pytaniom i ćwiczeniom znajdziesz potrzebne odpowiedzi, najlepsze dla siebie rozwiązania i osiągniesz cel. Co zabrać ze sobą? Dobry humor i otwartość na zmiany! Spotkania prowadzą: Barbara Siorek – certyfikowany coach Szkoły Coachingu Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego „The Art &Science of Coaching”, dyplomowany trener zarządzania Szkoły Trenerów Zarzadzania Matrik, od 20 lat zajmuje się coachingiem, szkoleniami i doradztwem. Pracuje zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org). Joanna Groszek – absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, certyfikowany coach Instytutu Mukoid, trenerka. Od ponad 10 lat zajmuje się tematyką rozwoju osobistego. Pracuje zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org). Umów się na spotkanie: kariery@asp.krakow.pl Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Data i godzina: 9 kwietnia 10:00-11:30 9 kwietnia 11:30-13:00 9 kwietnia 13:00-14:30 9 kwietnia 14:30-16:00 10 kwietnia 10:00-11:30 10 kwietnia 11:30-13:00
Miejsce: Biuro Karier na ul. Piłsudskiego 21/8 (II piętro), w dawnej pracowni Olgi Boznańskiej.
Organizator: Akademickie Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie